Članska ekipa 2021Na ekipnem prvenstvu Slovenije za člane in članice, ki je 10. in 11.septembra potekalo v Ljubljani sta se prvič v ekipni zasedbi, v članski konkurenci predstavili tudi ženska in moška ekipa Atletskega kluba Slovenj Gradec.

Z odlično predstavo je presenetila ženska ekipa članic, ki si je s svojim prvim nastopom na največjem ekipnem tekmovanju v Sloveniji priborila 5.mesto, s tem pa prejela tudi plaketo, ki jo Atletska zveza Slovenije podeljuje najboljšim šestim ekipam.
Ekipo članic so predstavljale Maja Pogorevc, Lana Verhovnik, Zala Sekavčnik, Zala Hovnik, Vita Vovk, Tjaša Samec, Tjaša Mori in Neja Frajdl.
Ekipa članov je zasedla skupno 7.mesto.
Ekipo so predstavljali Aljaž Prednik, Filip Oiclj, Jošt Pušnik, Nik Uranc, Nejc Škrabec in Aleksej Klemenčič