51075856 2095304677173701 8386759592104689664 oNa letošnji skupščini nagradili najuspešnejše atlete lanskega leta.

Letni zbor članov društva je priložnost za pregled razvoja in napredka organizacije v preteklem obdobju in zastavljanje novih ciljev. Zbor članov Atletskega kluba Slovenj Gradec, ki je potekal včeraj, 25.1.2019, v dvorani MKCja je v ospredje postavil odlične dosežke atletov. Najboljše smo letos tudi nagradili.
Naklonjenost društvu je s svojo prisotnostjo izrazil tudi slovenjgraški župan Tilen Klugler, je med drugim predstavil investicije v šport, ki jih v kratkem lahko pričakujemo v mestu. Zbora članov se je udeležil tudi poslanec v državnem zboru Joze Lenart, ki je za naš klub in atletiko v SG še posebej pomemben, saj je bil eden od ustanovnih članov Kluba AKSG.
Plakete za izstopajoče dosežke v lanskem letu so prejeli:
MITJA KORDEŽ
MAJA POGOREVC
ZALA SEKAVČNIK
LANA VERHOVNIK
JAKA POGOREVC
ALEKSEJ KLEMENČIČ
JANINE LUŽNIK
VITA VOVK
VERONIKA PISNIK
ZALA KATARINA HOVNIK
Plaketo smo podelili tudi KAZIMIRI LUŽNIK za promocijo teka in neizmerno pozitivno energijo.
DARJA SKAZA in PETRA KREVH sta prejeli plaketo za dobre uvrstitve v cestnih tekih in vztrajnost na dolgih razdaljah.
Za klub so pomembni tudi donatorji. Za dobro delovanje Kluba AKSG sta pomembna predvsem dva:
SERVIS IN ZASTOPSTVO JANEZ PISNIK ter ACRON TRGOVSKO PODJETJE D.O.O.

 

mala sola atlet slovenj gradec

atletika brez meja

atletska sola slovenj gradec

tekmovalna atletika 2

rekreativna atletika2